drukowane katalogi reklamowe, broszury firmowe

katalogi i broszury

ofertowe katalogi, broszury, kalendarze firmowe

projektowanie i wydruk z dostawą

projekt, skład, druk i dostawa gratis

Jedyne takie kalendarze trójdzielne 2019, płaskie lub kaszerowane z pełnym zadrukiem full-color.

Projekt, przygotowanie do druku i dostawa gratis!

Z rabatem 20% proponujemy w wyjątkowej ofercie kalendarze trójdzielne z upustem przy zachowaniu najwyższej jakości materiałów. Kalendarz trójdzielny zaprojektujemy, przygotujemy makiety do druku oraz dostarczymy pod wskazany adres na terenie Polski za darmo!


Wyjątkowe kalendarze trójdzielne na rok 2019

  • Wysoka jakość druku
  • Błyszcząca gruba główka
  • 100% zadruku pod kalendariami
  • Dwa rodzaje kalendariów
  • Dwa rodzaje główek
  • Czery wersje makiet
008 kalendarz

Kalendarze trójdzielne główki płaskie i wypukłe

Główki

Wymiar główki 300mm × 205mm, drukowana w pełnym kolorze na kredzie 350g i pokryta folią błyszczącą. W górnej części główki znajduje się otwór umożliwiający zawieszenie.

Główka płaska drukowana i oklejana folią na kartonie 250g

Główka wypukła względem główki płaskiej zdecydowanie podnosi estetykę, pomiędzy karton stanowiący spód główki, a papier kredowy z nadrukiem umieszczany jest wkład powodujący efekt jej wypukłości.


Plecki wersji Premium

Drukowane na kartonie 350 gram. Plecki kalendarza trójdzielnego podlegają w całości zadrukowi, kalendaria na pleckach wykonane w dwóch wersjach:

  • Wyższa stopka na dane pod kalendariami, kalendaria z mniejszym odstępem pomiędzy sobą
  • Niższa stopka, większe odstępy pomiędzy kalendariami, w których można umieścić dodatkowe dane

Rozmiar plecków 550mm × 300mm. Możliwe kolorystyki kalendarium: szare i niebieskie*.

plecki kalendarza trojdzielnego


Wersje kalendarzy

Dostępna jest również wersja standard bez możliwości zadruku plecków oraz bez zadruku stopki, gdzie na projekt przeznaczamy tylko i wyłącznie główkę, a także wersja MAX ze zwiększoną powierzchnią na reklamę.

wersje kalendarzy


Realizacja

Ceny zawierają projekt, przygotowanie do druku oraz dostawę na terenie Polski gratis. Projekt realizowany jest na podstawie materiałów dostarczonych przez zlecającego - logo firmowe, teksty do zamieszczenia w stopce, hasła reklamowe lub numery kontaktowe pomiędzy kalendariami,  a także zdjęcia. Możemy użyć zdjęć z naszego banku, lub w przypadku braku fotografii ze względu na charakterystyczną branżę zlecającej firmy odpowiednie zdjęcia możemy zakupić w zewnętrznych bankach zdjęć. Koszt zdjęcia w rozdzielczości niezbędnej do realizacji zwykle nie przekracza 50 zł netto.

Obowiązuje przedpłata w wysokości 100% zamówienia po wykonaniu projektu i składu, tuż przed procesem produkcji. Przedpłata dokonywana jest na podstawie proformy. Wycofanie zamówienia może nastąpić tylko przed rozpoczęciem produkcji.

Faktura VAT wystawiana jest w momencie zrealizowania zamówienia i przesyłana drogą elektroniczną.
Na życzenie wersja papierowa Pocztą Polską listem poleconym - prosimy o taką informację przed wystawieniem dokumentu, koszt + 10 zł.

Kalendarze trójdzielne - cztery makiety

Udostępniamy cztery wersje kalendarzy trójdzielnych, w trzech rozmiarach zróżnicowanych miejscami i możliwościami zagospodarowania wolnych przestrzeni na hasła reklamowe lub dodatkowe informacje.

008 kalendarze makiety


Dajemy Państwu wysokiej jakości produkt w cenach:

(ceny zawierają 20% upustu do wyczerpania zapasów)

Firmowe kalendarze trójdzielne - Wersja STANDARD 690 × 300 mm
Nie zawierająca stopki oraz zadruku w pleckach. Ceny netto zawierające projekt**, przygotowanie do druku oraz dostawę na terenie Polski gratis.

  50 sztuk 100 sztuk 200 sztuk
 Płaska główka 649.00  769.00  1299.00
 Wypukła główka 699.00  849.00  1499.00

Firmowe kalendarze trójdzielne - Wersja PREMIUM 775 × 300 mm
Najpopularniejsza wersja, stanowiąca 90% zamówień. Zawiera stopki w dwóch wersjach oraz pełny zadruk plecków. Ceny netto zawierające projekt**, przygotowanie do druku oraz dostawę na terenie Polski gratis.

  50 sztuk 100 sztuk 200 sztuk
 Płaska główka 719.00  849.00  1439.00
 Wypukła główka 769.00  919.00  1689.00

Firmowe kalendarze trójdzielne - Wersja EXCLUSIVE 885 × 300 mm
Zawierająca stopki w dwóch wersjach oraz pełny plecków. Ceny netto zawierające projekt**, przygotowanie do druku oraz dostawę na terenie Polski gratis.

  50 sztuk 100 sztuk 200 sztuk
 Płaska główka 799.00 1099.00 1799.00
 Wypukła główka 849.00 1149.00 1899.00

Termin realizacji - 10 dni roboczych***.

Wszelkich pytań oraz przyjmowanie zamówień telefonicznie: 690 250 600, lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

wyślij pytanie ofertowe

* - do wyczerpania zapasów
** - projekt zadruku kalendarza realizowany jest na podstawie dostarczonych materiałów przez klienta zawięrających firmowe logo, zdjęcie wiodące lub zdjęcia do kolażu, motyw wiodący w wersji umożliwiającej jego poprawny wydruk. Szacowany czas przygotowania projektu, pozwalający na dostosowanie go według wytycznych klienta wraz z przygotowaniem makiety do druku nie powinien przekroczyć 2 godzin. Ewentualne specyficzne i zinduwidualizowane projekty kalendarza i związane z nimi koszty ustalane są indywidualnie.
*** - podany czas realizacji jest orientacyjny, należy mieć jednak na uwadze zwiększone zapotrzebowanie sezonowe, co może nieznacznie wpłynąć na jego wydłużenie, jak również nieprzewidziany wpływ czynników trzecich

Strony www Radom, studio graficzne ENSICO Warszawa


ENSICO Studio Graficzne
Radom, ul. Chorzowska 3 lok. 28

t: +48 690 250 600
e: bok@ensi.co