strony internetowe mobilne z systemem cms

strony internetowe radom

projektowanie stron internetowych z cms. Radom, Warszawa

projektujemy strony internetowe Radom

strony internetowe radom, projektowanie profesjonalnych stron

strony www dopasowane do potrzeb, oparte o elastyczne systemy zarządzania treścią, dostosowane do poprawnego wyświetlania na urządzeniach mobilnych oraz pełne wsparcie powykonawcze

projektowanie stron www

webPage

Strona www to zdecydowanie najszybsza i najefektywniejsza forma promocji i docierania z informacją. To również potencjalnie najtańszy sposób dotarcia z informacją do konkretnej grupy docelowej, nieograniczona jak w przypadku druków ich nakładem. To także najbardziej dynamiczna forma reklamy, gdzie jej formę wytycza wciąż rozbudowywujący się rynek urządzeń umożliwiających dotęp do tej formy prezentacji, to również obszar medialny, gdzie treść (stety lub nie) w któtkim stosunkowo okresie czasu straciła na znaczeniu na rzecz formy jej prezentacji, na rzecz krótkich haseł i coraz częściej zapadającej w pamięć grafiki. I gdyby nie potrzeba budowania logicznej i skutecznej treści dla robotów indeksujących, strony internetowe przybrały by formę krótkich, łatwo zapamiętywalnych i odbieranych prezentacji.

Wdrażamy strony www z projektem analizowanym i tworzonym od podstaw z uwzględnieniem wymogów i wskazówek kontrahenta oraz grupy docelowej. W przygotowany w ten sposób schemat wdrażamy system zarządzania treścią by umożliwić samodzielną modyfikację jego zawartości właścicielowi. System CMS dobierany jest w zależności od potrzeb - oparty na licencji GPL lub dedykowany.

Czas oraz koszt realizacji jest indywidualną kwestią, na którą składa się tak wiele czynników, iż trudno jednoznacznie oszacować te wartości.

Przede wszystkim staramy się słuchać i rozumieć, dlatego też zachęcamy do zawierzenia naszemu doświadczeniu.

system zarządzania treścią cms

webCMS

Wszystkie zaprojektowane i wdrożone strony internetowe oparte są na systemie zarządzania treścią. System CMS jest oprogramowaniem, za pomocą którego jesteś w stanie samodzielnie na bieżąco uaktualniać dane zamieszczone w obrębie swojej witryny internetowej.

Projektowanie stron internetowych z systemem CMS nie wymaga od osoby obsługującej witrynę znajomości technik tworzenia stron, wystarczy podstawowa wiedza z zakresu posługiwania się jakimkolwiek edytorem tekstu.

System CMS niejednokrotnie pozwala również na modyfikację  wyglądu strony, rozmieszczenia poszczególnych elementów, sposobu ich wyświetlania czy pełnionych funkcji.

Daje możliwość eksperymentowania ze słowami kluczowymi, opisem serwisu, jego tytułem - dla całej witryny lub poszczególnych stron, w celu uzyskania możliwie najwyższej pozycji w wynikach wyszukiwania.

...strony www w wersjach ekonomicznych

W wielu przypadkach zlecającemu nie jest łatwo dokładnie określić czym na początek i jak zaprezentować się w oczach odbiorcy. Wizerunek wizerunkiem, rozmach serwisu swoją drogą, ale cel zaś jest jeden. Strona ma przynosić zysk.

Zanim nowa marka się wbije w rynek zwykle główna strona firmowa jak i profile w serwisach społecznościowych ulegają metamorfozom. Po drodze okazuje się, że przedsiębiorca na inne nieco aspekty chciałby położyć nacisk aniżeli pierwotnie zakładał, zauważył popyt na mało docenianą gałąź lub nieco modyfikuje się grupa docelowa, albo podpatrzył konkurencję. A wizerunek szlifuje się sam z czasem. Inwestor zbiera doświadczenia i powstaje kolejna wersja lub rozbudowuje bardziej skonkretyzowana istniejąca.

Tania, ekonomiczna nie oznacza oczywiście zubożona, niefunkcjonalna czy odkopany i uruchomiony zabytek z portfolio. Są to wersje mające przyciągnąć i "przyzwyczaić" do siebie wyszukiwarki, odbiorców, kontrahentów. Nie stosujemy fajerwerków, zaawansowanych technicznie rozwiązań. Za główny cel przyjmujemy wypuszczenie informacji w obieg i wyeksponowanie tylko najważniejszych zagadnień. Ekonomiczność bowiem ściśle wiąże się z czasem.

Jesteśmy w stanie przyjąć od klienta zaplanowany budżet określając co jesteśmy w stanie w jego ramach zrealizować, tak by obie strony na transakcji mogły tylko i wyłącznie zyskać.

koszt

W zależności od typu realizacji, czasu potrzebnego na wdrożenie założeń, a co za tym idzie kosztów z nim związanych, za podstawowe wytyczne strony www podczas realizacji zamówienia, obok sugestii zlecającego przyjmujemy:

  • dbałość o estetykę i każdy szczegół z punktu widzenia użytkownika i robotów indeksujących
  • hierarchiczną strukturę kodu, odpowiednie opisy, nagłówki mając na względzie głównie pozycję w wyszukiwarkach
  • bezproblemową obsługę wersji mobilnej strony www
  • obsługę pingowania każdej z podstron w celu maksymalnie szybkiej jej indeksacji przez roboty internetowe
  • odpowiednią prezentację strony w socialmediach po udostępnieniu jej adresu url
  • minimalizację kodu celem zmaksymalizowania rankingu w PageSpeed Insights
strona internetowa
cms open source
strona internetowa
cms dedykowany
mikrostrony www tanie strony www w pakiecie
rejestracja domeny od 9.90 netto rejestracja domeny od 9.90 netto rejestracja domeny od 9.90 netto rejestracja domeny GRATIS
hosting 150.00 netto / rok hosting 150.00 netto / rok hosting 150.00 netto / rok hosting GRATIS do 31 01 2018, później 150.00 netto / rok 
       
od 1900.00 netto* od 2500.00 netto* 899.00 netto  599.00 netto
od 2500.00 netto** od 4000.00 netto**    
    gotowe strony www tanie strony w pakiecie

* - w wersjach ekonomicznych, gdzie koszt i zminimalizowany czas realizacji jest głównym wyznacznikiem, gdzie głównymi treściami prezentowanymi w jej obrębie są: przedstawienie firmy, jednoartykułowa oferta w formie opisowej wraz z galerią produktów lub realizacji, kontakt wraz z formularzem, a elementy interaktywne i animowane ograniczone są do minimum

** - standardowa strona www z dbałością o w.w. podstawowe wytyczne, dająca możliwość rozbudowy o elementy dodatkowe (formularze, kategoryzowane katalogi prezentacyjne produktów, kategoryzowane galerie opisowe, etc). Koszt podlega analizie i negocjacjom w oparciu o specyfikację przedmiotu zlecenia.

Strony www Radom, studio graficzne ENSICO Warszawa


ENSICO Studio Graficzne
Radom, ul. Chorzowska 3 lok. 28

t: +48 690 250 600
e: bok@ensi.co