strony internetowe mobilne z systemem cms

strony internetowe radom

projektowanie stron internetowych z cms. Radom, Warszawa

projektujemy strony internetowe Radom

strony internetowe radom, projektowanie profesjonalnych stron

predefiniowane strony internetowe, z prostą obsługą, oparte o system cms do zwięzłego przedstawienia firmy, usługi lub produktu

Gotowe strony internetowe stanowią świetną alternatywę dla prezentacji w sposób ciekawy oferty nie rozbudowanej na tyle, by rozkładać treści pomiędzy klikalne zakładki.

Zalety mikrostron:

  • idealna dla prezentacji w formie wizytówkowej firmy
  • proste w formie przedstawienie promowanego produktu lub usługi
  • modułowa budowa
  • szablony, których formę prezentacji, kolejność i kolorystykę dopasujesz samodzielnie
  • możliwość modyfikacji funkcjonalności modułu na życzenie

 

Małe strony internetowe

Niejednokrotnie jednookienkowa strona internetowa wygeneruje zdecydowanie więcej pracy aniżeli wielozakładkowa strona www z podziałem na ofertę, gdzie każda z podstron opiera się na schematycznym, samopowtarzalnym układzie. Landing page składa się z wpiętych w okno strony modułów, ich zachowanie, wygląd, funkcjonalność, interakcja oraz wygląd ściśle zależy od przeznaczenia strony. Charakter każdego z nich nie jest powtarzalny, tym samym wymaga indywidualnego wykonania tak, by wypromować przedmiot strony oraz maksymalnie umożliwić zarządzanie treściami w nim zawartymi.

microPage

Składowe mikrostrony

W większości przypadków jednookienkowa strona www zawiera charakterystyczne dla branży zdjęcie, grafikę lub chwytliwe hasło identyfikujące firmę lub markę, zachęcając jednocześnie do przewinięcia w dół. Sporadycznie może zawierać menu scrollujące po występujących modułach w obrębie okna przeglądarki, również menu w wersji mobilnej. Proponujemy Ci predefiniowane rozwiązanie przygotowane do indywidualnego dostosowania. Dostosowanie w razmach dostępnych poniżej aktualności jest po naszej stronie. Rozszerzenie funkcjonalności negocjowane jest indywidualnie

Poszczególne moduły możesz samodzielnie dostosowywać w ramach ich funkcjonalności, zmieniać ich kolejność, włączać i wyłączać ich widoczność.

Preinstalowane moduły składowe

W skład mikrostrony wchodzi kilkanaście modułów, najczęściej spotykanych w tego typu rozwiązaniach. Baza dostępnych

Strony www Radom, studio graficzne ENSICO Warszawa


ENSICO Studio Graficzne
Radom, ul. Chorzowska 3 lok. 28

t: +48 690 250 600
e: bok@ensi.co