jednookienkowe strony internetowe mobilne z systemem cms

mikro strony internetowe

landing page, małe, modularne strony internetowe z cms. Radom, Warszawa

scrollowane strony internetowe Radom

strony internetowe radom, projektowanie stron

strony www

mikrostrony (landing page) - jednookienkowe strony internetowe, z prostą obsługą, zwierające przekrój promowanej firmy, usługi lub produktu.

Mikrostrony stanowią świetną alternatywę dla prezentacji w sposób ciekawy oferty nie rozbudowanej na tyle, by rozkładać treści pomiędszy klikalne zakładki. Mikrostrony może finalizować zakup produktu lub pytanie o konkretną ofertę.

Małe strony internetowe

 

899.00
(PLN + 23% VAT)

Niejednokrotnie jednookienkowa strona internetowa wygeneruje zdecydowanie więcej pracy aniżeli wielozakładkowa strona www z podziałem na ofertę, gdzie każda z podstron opiera się na schematycznym, samopowtarzalnym układzie. Landing page składa się z wpiętych w okno strony modułów, ich zachowanie, wygląd, funkcjonalność, interakcja oraz wygląd ściśle zależy od przeznaczenia strony. Charakter każdego z nich nie jest powtarzalny, tym samym wymaga indywidualnego wykonania tak, by wypromować przedmiot strony oraz maksymalnie umożliwić zarządzanie treściami w nim zawartymi.

microPage

Składowe mikrostrony

W większości przypadków jednookienkowa strona www zawiera charakterystyczne dla branży zdjęcie, grafikę lub chwytliwe hasło identyfikujące firmę lub markę, zachęcając jednocześnie do przewinięcia w dół. Może zawierać menu scrollujące po występujących modułach w obrębie okna przeglądarki, również menu w wersji mobilnej. Proponujemy Ci predefiniowane rozwiązanie przygotowane do indywidualnego dostosowania. Dostosowanie w razmach dostępnych poniżej aktualności jest po naszej stronie. Rozszerzenie funkcjonalności negocjowane jest indywidualnie

Poszczególne moduły możesz samodzielnie dostosowywać w ramach ich funkcjonalności, zmieniać ich kolejność, włączać i wyłączać ich widoczność.

899.00
(PLN + 23% VAT)

Preinstalowane moduły składowe

Poniższe moduły wchodzą w standardowy szkielet mikrostrony www. Możesz również zobaczyć:

DEMO z włączonymi wszystkimi modułami


 

690 250 600
ENSICO S.G. Radom, ul. Chorzowska 3 lok. 28 (Ip.)
0