strony internetowe mobilne z systemem cms

strony internetowe radom

projektowanie stron internetowych z cms. Radom, Warszawa

projektujemy strony internetowe Radom

strony internetowe radom, projektowanie profesjonalnych stron

strony www

optymalizacja i pozycjonowanie organiczne w przeciwieństwie do reklam Adwords, Adword Express, jest procesem polegającym na systematycznym i konsekwentnym promowaniu strony internetowej

pozycjonowanie w rozliczeniu za efekt

Pozycjonowanie organiczne stałe polega na długoterminowej pracy nad zadanymi frazami w oparciu o terminową umowę, w której warunkujemy osiągniętą pozycję w danym miesiącu dla danej frazy w stosunku do kosztów. Pierwsze efekty widoczne są zwykle po trzech miesiącach. Frazy oraz ich koszt zależy od konkurencyjności fraz, czyli ilości odpowiedzi na wyszukiwanie. Wycena przebiega indywidualnie, przy czym koszt utrzymania jednej frazy w zależności od miejsca w pozycji na pierwszej stronie i w zależności od popularności frazy waha się od 860-250 zł netto.

PRZEGLĄDAJ PAKIETY USŁUG

pozycjonowanie w abonamencie

Pozycjonowanie w abonamencie, najprostsza forma zlecanej usługi polegająca na skoncentrowaniu się na 10 - 20 frazach, optymalizacji strony pod ich kątem, copywritingu i systematycznym linkbuildingu (więcej o linkbuildingu).

Koszt abonamentu rozpoczyna się od 590.00 netto / miesiąc, na stopień i czas uzyskiwania efektów w dużej mierze wpływa nazwa, wiek i historia domeny, jakość strony i związana z nią optymalizacja oraz konkurencyjność pozycjonowanych fraz.

Szczegóły oraz szacunkowe wyceny sporządzimy po przesłaniu do nas adresu strony oraz fraz. Przy wyborze fraz myśl jak klient, nie jako właściciel firmy lub osoba z branży - powinny one odpowiadać słowom wpisywanym przez potencjalnego klienta laika szukającego produktu lub usługi, niekoniecznie doprecyzowującego swoje pytanie.

usługi promujące


 

usługa
Google Search Console

Google Search Console

Utworzenie konta w usłudze Google Search Console, weryfikacjia witryny, przesłanie wygenerowanego pliku mapy witryny na serwer, dodanie mapy witryny do Google

199.00
(PLN + 23% VAT)

Google Search Console

Google Search Console to narzędzie do testowania danych strukturalnych pozwala sprawdzić, czy Google poprawnie analizuje znaczniki danych strukturalnych i wyświetla je w wynikach wyszukiwania.

Utworzymy konto w Google Search Console na nowym lub istniejącym koncie Google. Dodamy podany adres URL do analizy, zweryfikujemy witrynę według klucza Google, wygenerujemy stałą mapę witryny i dodamy ją w panelu.

Przeprowadzimy test AMP PageSpeed Insights by przeanalizować i doradzić Ci co zrobić, by Twoje strony internetowe wyświetlały się szybko na każdym urządzeniu.

usługa
Google+ Firma

Google+ Firma

Utworzenie konta w usłudze Google Firma z naniesieniem siedziby na Mapach Google, utworzenie firmowego profilu w Google+

199.00
(PLN + 23% VAT)

Google+ Firma

Utworzymy konto firmowe Google+ w serwisie na nowym lub istniejącym koncie Google. Uzupełnimy profil firmowy Google+ wraz z dodaniem pierwszego postu. Zgłosimy siedzibę firmy do GoogleMaps, poczym wypełnimy dane w wizytówce firmowej w mapach Google.

usługa
Facebook Profil

Facebook Profil

Utworzenie strony profilowej w serwisie społecznościowych Facebook wraz z konfiguracją podstawowych parametrów i przeniesieniem praw administracyjnych.

199.00
(PLN + 23% VAT)

Facebook Profil

Utworzymy profil firmy w serwisie Facebook, dostosujemy jego wygląd, wypełnimy danymi informacje podstawowe i wstawimy pierwszy post promocyjny.

Po zakończeniu prac przekażemy prawa administracyjne na wskazany profil prywatny Facebook zdejmując dostępy ze strony  naszego konta.

usługa
Facebook Firma

Facebook Firma

Utworzenie strony profilowej w serwisie społecznościowym Facebook wraz z konfiguracją podstawowych parametrów i przeniesieniem praw administracyjnych.

399.00
(PLN + 23% VAT)

Facebook Firma

Utworzymy profil firmy w serwisie Facebook, dostosujemy jego wygląd, wypełnimy danymi informacje podstawowe i wstawimy pierwszy post promocyjny. Przekonwertujemy profil na Facebook Bussiness z katalogiem produktów umożliwiającym wystawianie reklam dedykowanych wprost z katalogu.

Po zakończeniu prac przekażemy prawa administracyjne na wskazany profil prywatny Facebook zdejmując dostępy ze strony  naszego konta.

690 250 600
ENSICO S.G. Radom, ul. Chorzowska 3 lok. 28 (Ip.)
0