strony internetowe mobilne z systemem cms

strony internetowe radom

projektowanie stron internetowych z cms. Radom, Warszawa

projektujemy strony internetowe Radom

strony internetowe radom, projektowanie profesjonalnych stron

optymalizacja i pozycjonowanie organiczne w przeciwieństwie do reklam Adwords, Adword Express, jest procesem polegającym na systematycznym i konsekwentnym promowaniu strony internetowej

Pozycjonowanie organiczne stałe polega na długoterminowej pracy nad zadanymi frazami w oparciu o nieokreśloną terminowo umowę, w której czynności możemy wstrzymać na życzenie na tydzień przed kolejnym okresem rozliczeniowym. Pierwsze efekty widoczne są zwykle po trzech miesiącach. Frazy oraz ich koszt zależy od konkurencyjności fraz, czyli ilości odpowiedzi na wyszukiwanie. Wbrew obiegowym opiniom nikt nie jest w stanie zagwarantować osiągnięcia i utrzymania najwyższej pozycji z przyczyn czysto praktycznych.

pozycjonowanie w abonamencie

Pozycjonowanie w abonamencie, najprostsza forma zlecanej usługi polegająca na skoncentrowaniu się na wybranych frazach, może zostać rozbudowana o optymalizację strony pod ich kątem, celem szybszego i skuteczniejszego osiągnięcia zamierzonego efektu oraz o copywriting i systematyczny linkbuilding.

Na stopień i czas uzyskiwania efektów w dużej mierze wpływa nazwa, wiek i historia domeny, jakość strony i związana z nią optymalizacja oraz konkurencyjność pozycjonowanych fraz. Link building jest procesem polegającym na popularyzowaniu adresu strony internetowej w sieci tematycznych odnośników do niej prowadzących

Nie podpisujesz żadnych umów terminowych ani zobowiązań w kwestii kosztów. Przy pozycjonowaniu ważną rolę w skuteczności pełni systematyka, jakość tekstów i linków, a nie ich ilość. Nagłe wprowadzenie dużej ilości pakietów oraz działania agresywne często przynoszą skutek odwrotny do zamierzonego.

koszt szacunkowy

Koszt poddania pozycjonowaniu pojedynczej frazy waha się w zależności od jej konkurencyjności, zawsze dążymy do pozycji najwyższej, więc wpłynięcie na lepsze zwroty pozycji z czasem wymaga większych nakładów czasu oraz środków.

Najlepsze jakościowo i długoterminowo efekty uzyskujemy poddając pozycjonowaniu frazę wraz z jej optymalizacją. Udostępniamy panel śledzenia pozycji. Rozliczenie następuje z góry na kolejny miesiąc, można zrezygnować z usługi na 7 dni przed rozpoczęciem kolejnego okresu rozliczeniowego.

koszt miesięczny pozycjonowania pojedynczej frazy

  fraza
niskokonkurencyjna
fraza
średniokonkurencyjna
fraza
wysokokonkurencyjna
pierwszy miesiąc 39.00 59.00 89.00
fraza w top 10 99.00 119.00 139.00
fraza poza top 10 159.00 189.00 199.00

Podane ceny są cenami netto i dotyczą jednej frazy w jednym miesiącu.

optymalizacja

Przeanalizujemy strukturę strony i potencjał na zadaną frazę. Jeśli będą wymagane prace i możliwość zoptymalizowania zawartości strony zaproponujemy najkorzystniejsze rozwiązanie. Optymalizacja wykonywana jest zwykle jednorazowo, przy czym decyduje o jej późniejszych modyfikacjach skutek wprowadzonych zmian. Optymalizacja i poprawa SEO pozwala oszczędzić, a niejednokrotnie zdecydowanie przyspieszyć proces pozycjonowania.

Strony www Radom, studio graficzne ENSICO Warszawa


ENSICO Studio Graficzne
Radom, ul. Chorzowska 3 lok. 28

t: +48 690 250 600
e: bok@ensi.co